Potřebujete poradit? Zavolejte nám na +420 774 111 193

Log management & SIEM

Naše řešení postaveno na IBM QRadar SIEM

Vstupní analýza

Každá implementace log managementu či SIEMu by měla začít vstupní analýzou. která identifikuje:

  • kritické zařízení,
  • zranitelnosti,
  • topologii sítě,
  • očekávání zákazníka,
  • budoucí rozvoj.

Na základě provedené vstupní analýzy, která zohledňuje všechny tyto body, jsme schopni správně navrhnout počet zakoupených licencí, optimální postup implementace a navrhnout robustní řešení, které bude stabilní a dostupné i v případě kybernetického útoku. Díky přesnějšímu odhadu počtu zakoupených licencí, definovanému postupu implementace a stanoveným plánům na budoucí rozvoj, zákazník může ušetřit vstupní náklady při pořízení.

Implementace

Řešení SIEM implementujeme postupujeme v cyklech dle metody PDCA (plan-do-check-act), které zajistí, že kritické zařízení budou pod ochranou v co nejratším čase a v následujících cyklech přidáváme další zařízení. Díky rozdělení implementace do menších částí dokážeme přehledně monitorovat stav implementace a v čas identifikovat případné problémy v návrhu. Díky tomu jsme schopni implementovat i ty největší řešení.

Správa a rozvoj

Díky množství našich odborníků, kteří mají zkušenosti a certifikace pro správu a údržbu řešení SIEM, vám jsme schopni poskytnout i následující správu a rozvoj řešení, díky čemuž budete mít jistotu, že váš SIEM bude vždy v té nejlepší kondici.

Řešení na míru

Pro platformu IBM QRadar SIEM nabízíme psaní rozšíření na míru potřebám každého zákazníka. Můžete se na nás obrátit také v případě, že se chystáte integrovat řešení IBM QRadar SIEM, nebo Splunk s dalšími systémy ve vaší společnosti. Provedeme návrh i samotnou implementaci.

Dodávané řešeníZeptejte se nás

nebo poptejte bezplatnou konzultaci

Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Předmět
Vaše zpráva
Aktuality můžete sledovat na sociálních sítích socialni-sit socialni-sit socialni-sit

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena.