Nové webové stránky

Vydáno: 1. 2. 2020   |   Kategorie: Aktuality>Alphaserver

Spustili jsme pro vás naše nové webové stránky, které přináší jak kompletní změnu vzhledu, tak i obsahu. K tomuto kroku jsme přistoupili zejména z důvodu, aby naši zákazníci měli možnost poznat, že společnost Alphaserver již dávno není pouze poradcem v oblasti ochrany osobních údajů a GDPR, ale také hraje důležitou roli v poskytování služeb IT bezpečnosti.

Na našich nových stránkách můžete najít stránku Reference, na které najdete seznam našich spokojených zákazníků, kteří měli problémy s IT bezpečností a kterým jsme díky našim zkušenostem a odbornému přístupu pomohli. Stránka Aktuality, slouží pro publikování zajímavého obsahu ze světa IT bezpečnosti, jako jsou aktuální bezpečnostní hrozby, nové koncepty, nebo reportáže z odborných konferencí, kterých se pravidelně účastníme. Také v této sekci budeme publikovat novinky o naší společnosti. A pokud budete mít zájem přidat se do našeho týmu, navštivte sekci Kariéra.

Spolu se změnou našich webových stánek, také přichází aktualizace našeho loga, tak aby lépe odráželo naši profesionalitu a schopnosti zejména v oblasti IT bezpečnosti, na kterou se naše společnost specializuje.

Věříme, že se vám budou naše nové stránky libit, že vás jejich obsah zaujme a že se rozhodnete nás sledovat i na našich sociálních sítích, kam budeme pravidelně přidávat zajímavý obsah.Zeptejte se nás

nebo poptejte bezplatnou konzultaci

  Jméno a příjmení
  E-mail
  Telefon
  Předmět
  Vaše zpráva
  Aktuality můžete sledovat na sociálních sítích socialni-sit socialni-sit socialni-sit socialni-sit

  Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena.