O nás

Ve společnosti Alphaserver jsme odborníky v různých oblastech
kybernetické a informační bezpečnosti.

Mobile in hand

Poznejte nás blíž

Díky našim znalostem, zkušenostem a odbornosti se specializuje především na komplexní a náročné projekty při kterých využíváme nejmodernějších postupů, znalostí i technologií. Profesionálně odvědená práce a proklientský přístup jsou pro nás samozřejmostí.

Jsme silný a spolehlivý partner, který se specializuje na kompletní životní cyklus kybernetické bezpečnosti. Vytvoříme pro vás vstupní analýzu, která přesně identifikuje vaše skutečné potřeby, vytvoříme potřebné procesy a politiky, provedeme výběr a implementaci bezpečnostních nástrojů a postaráme se o pravidelné vyhodnocování stavu kybernetické bezpečnosti a údržbu vaší firemní infrastruktury.

Stickers on the board

Poskytneme vám myšlení tzv. out-of-the-box, neboli odborný pohled, který nezávisle na daném prostředí dokáže zhodnotit hrozby, zranitelnosti, určit reálná rizika a navrhnout nejefektivnější způsob, jak jim předcházet, nebo navrhnout optimální způsob nasazení či integrace technologií tak, aby byla zajištěna úroveň kybernetické a informační bezpečnosti, kterou společně se zákazníkem stanovíme.

Naš tým

Poskytujeme kompletní portfolio služeb pro zajištění kybernetické a informační bezpečnosti, proto zaměstnáváme odborníky pro všechny fáze implementace.

Analytik

Díky svým zkušenostem z předchozích projektů zjistí skutečné potřeby vaší organizace a navrhne konkrétní kroky pro jejich zajištění. Orientuje se v zákonech, normách i regulacích, týkajících se této oblasti a v případě nutnosti zajištění organizačních opatření (procesů, směrnic a dokumentace) pro vás zajistí vše potřebné.

Technik

Zajišťuje implementaci, správu či opravu konkrétních nástrojů kybernetické bezpečnosti jako jsou firewally, log manager, SIEM, DLP, síťové sondy, WAF, PAM. U každého nástroje dokáže určit jeho vhodnou velikost i licenci „tzv. sizing“, navhrnout jeho architekturu i umístění do vaší sítě, vše správně nastavit a připravit pro bezstarostné užívání.

Auditor

Provádí audity, dle nejpoužívanějších standardů a také dle našich zkušeností a tzv. best practise. Na konci každého auditu se přesně dozvíte stav vaší organizace vůči Zákonu o kybernetické bezpečnosti, normě ISO 27001, PCI-DSS, či jinému standardu, který si určíte.

Projektový manažer

Řídí projekty, tak aby naši experti dostávali potřebné informace a zákazník včas slíbené materiály a další výstupy. Stará se o to, aby po každém projektu zůstal spokojený zákazník a výborná reference na naši práci.

Architekt kybernetické bezpečnosti

Identifikuje slabá místa ve vaší infrastruktuře, navrhne vám konkrétní změny a nápravná opatření. Dokáže navrhnout architekturu počítačové sítě, informačního systému, či integračního rozhraní. Ať už se jedná o přechod na Cloudové služby, implementaci nového Informační systému, nebo bezpečnostního produktu, vždy zajistí, aby vše bylo dle nejlepších bezpečnostních standardů a doporučení.

Hledáme posily do našeho týmu

 • Flexibilní pracovní doba
 • Profesionalita a férový přístup
 • Vzdělání a profesní růst

Naše certifikace

ISO/IEC 27001 Lead Auditor

      

Certified Ethical Hacker v10

TOGAF L2

ISO 27001 Information Security

LogManager System Expert

ISO 27005 Security Techniques

CyberArk Defender

FlowMon Technical Engineer

Check Point Certified Security Administrator R80

ISO 31000 Risk Management Principles

Data protection officer – Pověřenec ochrany osobních údajů

IBM Certified Administrator – Security Guardium V10.0

IBM Certified QRadar Deployment professional QRadar SIEM 7.3.2

Naše záruky

Oblast kybernetické a informační bezpečnosti je velmi citlivá, jelikož se před námi naši zákazníci z pohledu své infrastruktury, hrozeb a zranitelností zcela odhalují. Z tohoto důvodu velmi dbáme na to, abychom byli důvěryhodným a transparentním partnerem s dostatečnými zárukami, zcela jasnou strukturou majitelů , se zázemím a kapitálem v ČR. Níže jsou uvedeny záruky, které naše společnost pro své zákazníky poskytuje.

lupa alphaserver
Transparentnost

1 známý majitel v ČR s odkazem na výpis skutečných majitelů

kapital alphaserver záruky
Pouze vlastní kapitál

Společnost Alphaserver s.r.o. od již od svého založení hospodaří pouze s vlastním kapitálem bez půjček či jiných závazků.

Pevné zázemí

Máme kanceláře na území hl.m. Prahy

Seznam kvalifikovaných dodavatelů

Naše společnost je zapsána v seznamu kvalifikovaných dodavatelů, což znamená že nemáme žádné dluhy či nedoplatky vůči státu.

Pojištění odpovědnosti podnikatele

Máme pojištění až do výše 50 000 000,- Kč

Pojištění profesní odpovědnosti IT služeb

Máme pojištění na IT consulting 
až do výše 1 000 000,- Kč

Obchodní partneřiZeptejte se nás

nebo poptejte bezplatnou konzultaci

  Jméno a příjmení
  E-mail
  Telefon
  Předmět
  Vaše zpráva
  Aktuality můžete sledovat na sociálních sítích socialni-sit socialni-sit socialni-sit socialni-sit

  Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena.