Vzdělávání

Vzdělávejte sebe i své zaměstnance

Vzdělávání zaměstnanců na míru

Nabízíme pro vás vytvoření vzdělávacího kurzu pro vaše zaměstnance na míru. Kurzy nabízíme zejména v oblastech IT bezpečnosti, bezpečného programování, ochrany osobních údajů, ISMS a zákona o kybernetické bezpečnosti.

Při našich kurzech klademe maximální důraz na odkazování a popisování reálných příkladů z praxe, protože nejlepším způsobem učení je poučení se z chyb a jediný způsob plného pochopení je získání kontextu s reálným světem.
Nabízíme jak samotné přednášky, tak přípravu workshopů s předpřipraveným testovacím prostředím pro každého účastníka (labu) přímo na míru pro dané školení. Účastníci si tak získané znalosti budou moci rovnou vyzkoušet.

Výhody kurzů na míru

Pravidelné kurzy

Stejně jako v ostatních oblastech našich služeb, máme i v rámci vzdělávání síť profesionálních partnerů a zákazníků, kteří pravidelně využívají našich služeb. Díky tomu pořádáme pravidelná školení, na kterých můžete potkat naše lektory.
V případě, že vás zaujme jakýkoliv z našich vypsaných kurzů, neváhejte nás kontaktovat pro více informací, nebo zajištění výhodnější ceny.Zeptejte se nás

nebo poptejte bezplatnou konzultaci

  Jméno a příjmení
  E-mail
  Telefon
  Předmět
  Vaše zpráva
  Aktuality můžete sledovat na sociálních sítích socialni-sit socialni-sit socialni-sit socialni-sit

  Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena.