Co to znamená pracovat v Alphaserver?

Vydáno: 9. 8. 2021   |   Kategorie: Aktuality>Alphaserver

Víme, že změna zaměstnání je důležitý krok, který nelze uspěchat a určitě se nevyplatí v tomto případě „kupovat zajíce v pytli“. Proto jsme se rozhodli napsat pro vás článek, který by vám přiblížil, jaké to je pracovat v Alphaserver a na co je možné se u nás těšit. 

Home office? Samozřejmě!

Jedním z našich největších benefitů je možnost práce z domova. Prosazujeme myšlenku toho, že práce se dá provést kvalitně a efektivně i mimo kancelář a ve finále člověku zůstane více času na zábavu či pro rodinu. Zaměřujeme se na výsledek, ale kde ho bude dosaženo, je na každém z nás.

Pokud by ti ale přeci jen jednou za čas chyběl sociální kontakt, pak jsou tu pro vás baby and dogs friendly kanceláře v Praze. Nechybí zde kávovar, klimatizace, aroma difuzére, profesionální zařízení pro videokonference, pohovka s televizí pro odpočinek či hardware koutek s mikropájkou, kde si můžeš stavět různé hračky, pokud jsi fanda do elektroniky tak jako my. Snažíme se z kanceláří zkrátka udělat ideální prostor pro práci, setkávání s kolegy či trávení volného času, když už se to doma nedá vydržet.

 

Jen práce? To ani náhodou!

U nás nehledej jen práci. Pokud toužíš po zaměstnavateli, který ti každý měsíc pošle výplatu a je ti jedno, co a jak pro něj budeš dělat, tak Alphaserver nebude vhodná volba. My děláme vše pro to, aby nás práce bavila, viděli jsme v ní hlubší cíl, věděli, proč danou aktivitu děláme a co se za ní skrývá. Vždy se snažíme odhalit vzájemně skrytý potenciál a nadšení, tak aby bylo možné jej rozvíjet a udržet tě v pozitivní náladě, protože nikdo z nás nemůže dělat kvalitně práci takovým způsobem, který ho nebaví.

Pokud tě baví:

 • přijímat výzvy, při složitých projektech,
 • rozvíjet se,
 • vidět za sebou kus dobře odvedené práce,
 • přicházet s nápady na vylepšení firmy,
 • a být součástí chodu firmy.

Pak je pro tebe Alphaserver ten správný zaměstnavatel.

 

Co když budu mít nápad? Sem s ním!

Žádný nápad či zpětná vazba u nás nezůstane bez povšimnutí! Pokud máš plnou hlavu nápadů a chceš, aby tě někdo vyslechl a dal ti prostor pro jejich realizaci, u nás je to správné místo. Ať už se jedná o zkoušení nových technologií, psaní článků, natáčení odborných videí, přípravu hackathonu, každý tu má prostor se vyjádřit a realizovat svůj nápad.

 

Micromanagement? To není nic pro nás!

Na neustále sledování termínů, kontrolu výstupů a připomínání práce tady není prostor. Ke každému přistupujeme jako k profesionálovi a odborníkovi, který se chce prezentovat kvalitou své práce, a proto není nutné, aby ho hlídal někdo další. Proto až tě během zkušební doby poznáme a zjistíme způsob tvé práce a co tě baví, pak ti již necháme volné ruce při tvé práci. K tomu patří i dynamická pracovní doba, nikdo tě nebude nutit být od 08:00 v práci. Pokud jsi noční typ a rád pracuješ až od oběda, není problém.

Ale pozor, tuto důvěru lze rychle ztratit, proto pokud máš problémy s termíny, odpovědností či dotahováním věcí do konce, tohle asi nebude nic pro tebe.

 

Pomůže mi tady někdo? To je jasný!

To že vyžadujeme odpovědnost a spolehlivost určitě neznamená, že by tady byl člověk na všechno sám. Díky společným kancelářím, Teams, telefonu a emailu je možné se kdykoliv, kohokoliv na cokoliv zeptat, protože nikdo z nás tu neví všechno. Jsme tu odborníci z různých oblastí a proto je vždy možné se na někoho obrátit. Jsme tady prostě na jedné lodi a ať už tě trápí cokoliv v práci či osobním životě, je kdykoliv možné se obrátit ať už přímo na šéfa, nebo na naše milé HR oddělení, které vždy rádo pomůže.

 

Individuální přístup? Bez toho to nejde!

Vzhledem k jasně nastaveným cílům na jednotlivých projektech dokážeme včas poznat, že některému z kolegů daný projekt tak říkajíc nesedl a včas mu podat pomocnou ruku. Součástí individuálního přístupu je i možnost zvolit si formu spolupráce. U nás je možnost práce na hlavní pracovní poměr jako zaměstnanec, dohodu o provedení práce či činnosti, další možností je i práce na IČO.

 

A co budoucnost?

Jsme společnost, která neustále roste, a to jak početně, tak profesně. Naši zákazníci jsou z celé Evropy a díky našemu dobrému jménu se jejich řady nestále rozrůstají. Pokud se chcete prosadit, jste cílevědomí, proaktivní, spolehliví a samostatní, tak u nás v Alphaserver je to správné prostředí pro váš kariérní růst, zařídíme ti potřebné certifikace a prostor pro tvé vzdělávání.

 

A co teď?

Neváhejte a přidejte se k nám.Zeptejte se nás

nebo poptejte bezplatnou konzultaci

  Jméno a příjmení
  E-mail
  Telefon
  Předmět
  Vaše zpráva
  Aktuality můžete sledovat na sociálních sítích socialni-sit socialni-sit socialni-sit socialni-sit

  Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena.