Fyzická bezpečnost

Ochrana prostor a výroba nábytku

Zajištění fyzické bezpečnosti

Fyzickou bezpečnost, tvoří systém opatření, která mají neoprávněné osobě zabránit nebo ztížit přístup k utajovaným informacím, popřípadě přístup nebo pokus o něj zaznamenat. Pro zabezpečení ochrany utajovaných informací v rámci fyzické bezpečnosti se určují objekty, zabezpečené oblasti a jednací oblasti.

Pomůžeme vám správně nastavit režimová a technická opatření pro zajištění fyzické bezpečnosti pro vaše zabezpečené oblasti.

Ochrana proti odposlechům

Provádíme kontrolu prostor, proti již instalovaným odposlouchávacím zařízením. Dále vám pomůžeme s výběrem aktivních zařízeních, které znemožní odposlech vašich soukromých jednání.

Výroba nábytku

Zajišťujeme výrobu nábytku na míru, tak aby odpovídal požadavkům fyzické bezpečnosti. Vždy vám navrhneme takový nábytek, aby byli vaše informace v bezpečí a zároveň splňovali požadavky na design a ergonomii.

Základním kritériem pro volbu konkrétního řešení je vždy snaha o přesné splnění požadavků zákazníka při dosažení optimálního poměru ceny a užitných vlastností dodávaného nábytku.Zeptejte se nás

nebo poptejte bezplatnou konzultaci

  Jméno a příjmení
  E-mail
  Telefon
  Předmět
  Vaše zpráva
  Aktuality můžete sledovat na sociálních sítích socialni-sit socialni-sit socialni-sit socialni-sit

  Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena.